Neden Hesapcini Kullanmalı ?
23/08/2019
admin
Paylaş

Neden Hesapcini Kullanmalı ?

Hesapcini; 23 yıldır kurumsal iş yönetimi alanında hizmet veren Barkosoft ’un bünyesinde çalışan deneyimli Türk mühendislerinin ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan bir platformdur. Hesapcini kurucularının, tasarım ve yazılım sürecindeki en büyük amacı ise KOBİ’lerin iş yüklerini olabildiğince hafifletmektir.

Bulut teknolojiden destek alarak geliştirilen Hesapcini, son yıllarda özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin ön muhasebe işlemlerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı amaçlayan muhasebe programıdır. Program içerisinde gelir gider takibi, sipariş ve stok takibi, ambar ve depo yönetimi, çek-senet işlemleri, ürün ve hizmet takibi, masraf yönetimi, e-fatura ve e-arşiv gibi çok sayıda farklı modül yer almaktadır. Bütün bunların yanı sıra aynı zamanda işletme bünyesinde yer alan tüm personellerin kontrolü de artık Hesapcini ile sağlanabilmektedir. Bu modüller sayesinde kullanıcılar başka hiçbir sekmeye geçiş yapmadan dilediği işlemi hızlı bir şekilde yapabilme imkânına sahip olabiliyor.

Hesapcini muhasebe programı , kullanıcılarına cep telefonu, tablet ya da bilgisayar aracılığı ile dilenilen her yerden muhasebe bilgilerine ulaşabilme imkânını da sunuyor. Özelleştirilebilen ve kolay bir kullanıma sahip olan Hesapcini, sunduğu hizmetleri ilk kez denemek isteyen kullanıcılara ilk bir ay ücretsiz kullanım hakkı tanıyor.

Kullanıcılar, 30 günlük deneme süresinin sonunda dilerlerse ayda 50 TL ödeyerek aylık abonelik, dilerlerse de aylık 35 TL’ye denk gelen 420 TL faturalandırma ile yıllık abonelik satın alarak ön muhasebe işlemlerini çok daha profesyonel bir şekilde yönetebilme imkânına sahip olabiliyor. Bütün bunların yanı sıra, kullanım esnasında yaşanan bir problemin çözümü için profesyonel bir destek hizmeti de, Hesapcini kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Ücretsiz 30 gün denemek için ; www.hesapcini.com adresimizden kayıt oluşturabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Amortisman Ayırma Sınırı Nedir başlıklı makalemizde amortisman ayırma sınırı 2017, amortisman ayırma sınırı 2018 ve amortisman ayırma sınırı 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.